Zaufali nam:

Jest uznanym i sprawdzonym dostawcą kabli i przewodów miedzianych, aluminiowych, światłowodów, stosowanych przez wiodące światowe firmy sektora telekomunikacyjnego, energetycznego, elektronicznego, stoczniowego, wydobywczego.


IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie. Wytwarza meble z drewna litego i z płyt drewnopochodnych dla klientów IKEA.
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie - uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej.
Voltrim Trade sp. z o. o. to firma specjalizująca się w produkcji kabli oraz przewodów elektrycznych.
LM Wind Power jest wiodącym światowym producentem łopat do turbin wiatrowych.
Autoryzowany dealer i serwis samochodów marki Mercedes-Benz.
Eltrim Kable Sp. z o. o. to jeden z liderów w branży kablowej w Polsce.
Firma z branży medycznej produkująca maski oraz przewody medyczne.
Firma zajmująca się produkcją elementów z włókna szklanego do farm wiatrowych.
Producent kabli i przewodów elektroenergetycznych, sterowniczych, sygnalizacyjnych, specjalnych, bezpiecznych, bezhalogenowych, kolejowych i górniczych.
Dostawca urządzeń i osprzętu elektrycznego. Wykonawca prac projektowych i montażowo w branży elektroenergetycznej i automatyce przemysłowej.
Polski producent resorów.
Animex Foods jest największą na polskim rynku firmą mięsną, specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego oraz przetworów mięsnych.
Zakład Wodociągów i Kanalizacji - wcześniej Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kołbaskowie pod Szczecinem.
Klippan Safety to systemowy partner międzynarodowej branży motoryzacyjnej z unikatowymi kompetencjami w dziedzinie bezpieczeństwa i wygody jazdy. Ich produkty są stosowane na całym świecie w ciężarówkach, samochodach dostawczych i samochodach osobowych.
Firma Backer OBR to renomowny polski producent grzałek i elementów grzejnych.